Руски астролог: Два хороскопски знака ќе паднат на дното по 25 јуни

Следуваат тешки денови за два знака од Зодијакот, според предвидувањата на искусниот астролог Павел Глоба.

Популарниот руски астролог, писател и публицист Павел Глоба воочи почеток на тежок период за два хороскопски знаци.

Иако на некои хороскопски знаци им се предвидуваа луда среќа на крајот на јуни, овој период за некои нема да биде толку едноставен.

Имено, некои знаци ќе се соочат со големи проблеми од 25 јуни 2024 година, а животот ќе им постави многу предизвици, наведува Глоба.

Девиците се пред голема одговорност

Тие ќе бидат соочени со одговорноста да изберат меѓу двете личности за кои најмногу се грижат.

Сепак, нивната одлука нема да влијае на ништо: од 25 јуни Девицата ќе чувствува депресивна состојба, од која нема да излезе до крајот на годината.

Астрологот ве советува да го ставите животот на пауза и едноставно да ги доживеете брановите на вашите емоции.

Вагите ќе бидат многу осамени

Претставниците на знакот Вага, кој припаѓа на воздушниот елемент, од 25 јуни ќе чувствуваат голема осаменост.

Ќе се доживуваат себеси како несреќни и скршени. Ќе биде многу тешко да се опорават, бидејќи Вагите ќе почнат да се расправаат со пријателите и саканите.

Ќе се појават проблеми и во врските и ќе доведат до конфликти или раскинувања. Астрологот бара од Вагите да ги обноват старите врски: нема срам да се извинат на оние што случајно ги навредиле.

реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more

Живот

Кејт Мидлтон се појави на Вимблдон и ја одушеви публиката

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Read more

Уран и Марс носат проблеми: Астро прогноза до крајот на јули

Read more
 

Магазин

  • play_arrow
  • filter

Кејт Мидлтон се појави на Вимблдон и ја одушеви публиката

Читај повеќе

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Читај повеќе

Каде во светот жените имаат најбујни гради?

Читај повеќе

Три најдобри протеини за здравo срце

Читај повеќе
  • play_arrow

Вежба со која ќе топите масти и кога спиете

Читај повеќе

Што ни се случува во телото ако цел ден сме под клима?

Читај повеќе
  • filter

Која Џорџа Мелони си денес?

Читај повеќе

Кои пијалаци го замастуваат црниот дроб?

Читај повеќе

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Читај повеќе