Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Рускиот астролог Павел Глоба открива дека три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година.

Познатиот руски астролог Павел Глоба почна да ги објавува своите астро предвидувања на почетокот на 80-тите години на минатиот век. Околу 85 отсто од неговите предвидувања се исполнети и тоа важи за астролог кој речиси никогаш не „промашува“! 

Овојпат Павел Глоба откри на кои хороскопски знаци 2023 година им носи просперитет, љубов и пари. Според него, овие три знаци ќе исполнат сè што планираат!

БЛИЗНАЦИ

Најголемата среќа им се насмевнува на Близнаците во 2023 година! Ќе имаат големи и долгорочни цели, но апсолутно сè ќе постигнат лесно. Ќе постигнат сè што ќе замислат и тоа многу ќе влијае на нивната финансиска состојба. Драги Близнаци, доколку долго време имате идеи и планови, следната година е идеална за вас да ги засукате ракавите и да почнете да ги спроведувате! Искористете го периодот кога ѕвездите ви се наклонети.

РАК

Раковите ќе почувствуваат значителна промена во својот живот. Конечно, среќата е на нивна страна, а тоа ќе го докажат и резултатите кои ќе се постигнат без многу труд и вложување. Ова ќе вклучува парични добивки, напредок на работа, скапи подароци, па дури и игри на среќа. Раковите ќе бидат исполнети и на љубовен план, каде сè ќе пука од романса.

СКОРПИЈА

Ако некој заслужува финансиски напредок, тоа дефинитивно се Скорпиите. За разлика од Раковите, Скорпиите ќе го добијат овој напредок благодарение на напорната работа и труд. Монетарните добивки пристигнуваат кога најмалку очекувате, а во текот на 2023 година можете да очекувате унапредување или понуда за нова, многу подобро платена работа. Најдобар совет за Скорпиите е да не брзаат со непланирани и непотребни трошоци.

Тагови
реклама

Волстрит се тресе, инвеститорите стравуваат

Read more

Дали секое Светско досега било наместено?

Read more

Необичен знак за недостаток на витамин Б12

Read more

Индија е на пат да стане најголем увозник на руска нафта

Read more

Живот

Како најдобро да го исчистите стаклото на туш кабината?

Read more

Дали сте зависни од коцкање и обложување?

Read more

По многу години, се роди прле во скопската Зоолошка

Read more

Time: Зеленски е личност на годината

Read more
 

Магазин

Три причини зошто жените глумат оргазам

Читај повеќе
  • play_arrow

Како најдобро да го исчистите стаклото на туш кабината?

Читај повеќе
  • play_arrow
Кралица на зимата: Неколку рецепти со леќа

Кралица на зимата: Неколку рецепти со леќа

Читај повеќе

Кои зачини помагаат за побрзо варење и здрави црева?

Читај повеќе

Дали сте зависни од коцкање и обложување?

Читај повеќе

Магнетна резонанца: Зошто се прави и како изгледа овој дијагностички преглед?

Читај повеќе
  • play_arrow

По многу години, се роди прле во скопската Зоолошка

Читај повеќе

Time: Зеленски е личност на годината

Читај повеќе
  • filter

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Читај повеќе