Саманта Сепулведа, секси полицајка од која криминалците не бегаат

Б.С.Б.
/ 05.08.2020 / 14:00

Саманта Сепулведа е 35-годишна жена вработена во њујоршката полиција. Таа вели дека криминалците не бегаат од неа.

„Секогаш успевам да ги убедам мажите да појдат со мене“, вели оваа секси полицајка која исто така е и ѕвезда на Instagram, каде има над 412.000 обожаватели.

Како полицајка почнала да работи во 2010 година, а три години подоцна станала и модел за долна облека. Кога е на работа вели дека се труди да го задржи професионалниот изглед. Вели дека на терен има помалку агресија кога има и полицајки.

При едно апсење на маж осомничен за семејно насилство кој се заканувал дека ќе пука во полицајците, самиот се предал кога ја видел, поканувајќи ја да излезат.

„Ти си најсекси полицајка која сум ја видел, може ли некогаш да излеземе“, ме праша тој, а јас без проблеми го уапсив, вели Саманта.

реклама

Викендот без ДДВ на 10, 11 и 12 октомври

Read more

Филипче: Разговараме сите во регионот да ги отвориме границите со исти правила за ПЦР тестовите

Read more

Возевме: Спуст по новата велопатека на Водно

Read more

Швајцарија на референдум гласа за слободното движење со ЕУ

Read more

Стил

AVON лансираше нова бренд кампања: Watch Me Now!

Read more

Патничките авиони ќе летаат како птиците во јато

Read more

Почна Модната недела во Лондон

Read more

Идеи и трикови за уредување на мала кујна

Read more

Магазин

  • play_arrow

Мадридското метро се претвори во Венеција

Читај повеќе

Бесплатни превентивни прегледи по повод Светскиот ден на срцето

Читај повеќе
  • filter

Десерт на денот: Чизкејк со јагоди

Читај повеќе

Зошто не треба да се смеете кога се сликате за пасош?

Читај повеќе

Оргазам од 1,8 милиони долари: Најскапата секс-играчка во светот

Читај повеќе

AstraZeneca нуди поевтина вакцина, европските влади ќе плаќаат отштета за можни последици

Читај повеќе

Како да го освоите мажот роден во знакот на Вага?

Читај повеќе

Дома или надвор: Како местото на кое имате секс влијае на вашето расположение?

Читај повеќе

10 направи кои може да ја спасат планетата Земја

Читај повеќе