Се освежуваат невидено ниските понуди на Sport Vision Bazaar

Уште 3 дена до затворање на Sport Vision Bazaar во сала „Расадник“

Супер распродажбата Sport Vision Bazaar која започна минатата недела усреќи голем број на потрошувачи. Илјадници насмеани лица  со полни ќеси патики, облека и опрема можат да се видат секојдневно во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода.

Поради одличниот одзив, организаторот на распродажбата - компанијата Sport Vision најавува дека понудата на Sport Vision Bazaar за претстојниот викенд дополнително ќе биде проширена со нови артикли, како и нови дополнителни изненадувања и подароци во наредните три дена сè до недела 24.11. кога распродажбата официјално ќе заврши. Патики по цена од 1 денар за секоја сметка над 1.499 денари направена до 15 часот, издвоени количини на патики по неверојатно ниски цени почнувајќи од само 199 ден, се само некои од подготвените изненадувања кои нè очекуваат.

Инаку, освен невидено ниските цени, Sport Vision Bazaar секојдневно подарува по еден велосипед, еден ваучер од 3.000 денари и еден утешен сет Sport Vision производи, додека во недела ќе биде извлечен најсреќниот купувач кој ќе добие ваучер за патување за двајца.

Побрзајте и искористете ги неверојатните попусти до крајот на викендот, можеби токму вие ќе бидете среќниот добитник на некои од подароците.

*Промотивен текст

реклама

ДИК: Членовите на избирачките одбори ќе добијат за 100% повисок надоместок

Read more

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Read more

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Живот

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Read more

Хороскопски знаци кои најлесно ги освојуваат женските срца

Read more

Во Канада за една година 25.000 обиди за самоубиство

Read more

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more

Магазин

  • filter

Поглед во луксузниот дом на Џенифер Лоренс, вреден 10 милиони долари

Читај повеќе
  • filter

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои најлесно ги освојуваат женските срца

Читај повеќе

Во Канада за една година 25.000 обиди за самоубиство

Читај повеќе

Пет грешки во сексот поради кои изгледате како почетник

Читај повеќе
  • play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Читај повеќе
  • play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Читај повеќе
  • play_arrow

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Читај повеќе