Сè што е погрешно со „Charlie’s Angels“

„Charlie’s Angels“ ќе добие уште еден римејк, па затоа екипата на CinemaSins го искористи моментот за да ги наброи сите „гревови“ на овој популарен филм од 2000 година.

реклама

Филм & ТВ

Прв поглед на Кристен Стујарт во улогата на принцезата Дијана во „Spencer“

Read more

Официјален трејлер за „Ginny & Georgia“

Read more

Топ 10 најдраматични сцени со Џим Кери

Read more

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Read more

Нови видеа

play_arrow

Првата панда родена во Јужна Кореја стана хит на интернет

Read more
play_arrow

Десетте најстрашни доживувања во вселената

Read more
play_arrow

Топ 7 нови игри за февруари

Read more
play_arrow

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Read more
play_arrow

Мачка-чувар

Read more
play_arrow

Индиец создаде чизми кои пукаат

Read more
play_arrow

Скијач во Романија едвај се спаси од мечка

Read more
play_arrow

Дали темната материја навистина е толку важна?

Read more
play_arrow

Полицајци на ролерки – Пакистан има ново оружје против криминалците

Read more
play_arrow

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои уште активно играат

Read more
play_arrow

Како изгледа денес пазарот во Вухан од каде почна короната?

Read more