Сè што е погрешно со „Mr. and Mrs. Smith“

Не постои некој кој не го знае овој филм со познатото актерско дуо Анџелина Џоли и Бред Пит.

Екипата на CinemaSins е позната по серијалот „Everything Wrong With“ во кој ги набројуваат филмските „гревови“ на познатите филмови.

Погледнете го видеото за да ги видите „гревовите“ на „Mr. and Mrs. Smith“.

Remote video URL
реклама

Lidl доаѓа во Северна Македонија

Read more

Првпат на реклама: Вака изгледаат градите на жените кои дојат

Read more

Во Помпеја откопана античка римска кочија

Read more

Илон Маск, тргни се да помине дечково

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 сцени во кои „The Simpsons“ го исмеваат „Family Guy“

Read more

Џорџ Клуни и Џулија Робертс во романтичната комедија „Ticket to Paradise“

Read more

Легендарното дуо се враќа во ново филмско издание

Read more

Гал Гадот очекува трето дете

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

„Дајте музика“ со стари и нови македонски хитови за сите генерации

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 сцени во кои „The Simpsons“ го исмеваат „Family Guy“

Читај повеќе

Џорџ Клуни и Џулија Робертс во романтичната комедија „Ticket to Paradise“

Читај повеќе
  • play_arrow

Легендарното дуо се враќа во ново филмско издание

Читај повеќе
  • play_arrow

Ибра за дуетот со Михајловиќ на Санремо: Се надевам и тој не знае да пее

Читај повеќе

Гал Гадот очекува трето дете

Читај повеќе
  • play_arrow

Најубавите филмови кои ве учат за семејните вредности

Читај повеќе
  • play_arrow

Сопругата на покојниот Чедвик Босман со солзи го прими Златниот глобус

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе