Сè што е погрешно со „Terminator: Dark Fate“

Иако во „Terminator: Dark Fate“ е собрана дел од старата екипа актери од првите популарни филмови за Терминатор, сепак не успеа да го постигне успехот што од него се очекуваше.

Во филмот, по 28 години, заедно ги гледаме Линда Хамилтон во улогата на Сара Конор и Арнолд Шварценегер како Т-800 Терминатор. Но, тоа не беше доволно за публиката.

Филмот ниту заработи според очекуваното, иако критиките беа мешани. Во ова видео Cinema Sins ги пронаоѓа сите филмски гревови, кои не се баш малку на број.

реклама

Филм & ТВ

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Read more

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пронајдена карстна дупка каде терористите на ИСИС фрлале тела

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои ќе се пензионираат до следната сезона

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако не јадете ништо цели седум дена?

Read more
play_arrow

Несекојдневна глетка: „Стампедо“ од делфини во Калифорнија

Read more
play_arrow

Проверете си го знаењето: Ова се седумте најчести научни урбани митови

Read more
play_arrow

Зошто смртоносни вируси преминуваат од животни на луѓе?

Read more
play_arrow

Десетте најпонижувачки порази во историјата на Лигата на шампиони

Read more
play_arrow

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more
play_arrow

Десет начини како да зготвите модар патлиџан

Read more
play_arrow

Далеку од дрим-тим: Најлошите фудбалери кои освоиле ЛШ титула

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more