Седум трансфери од соништата што се претворија во кошмари

HITC Sevens има нов топ 7. Од трансферот на Еден Азар од Премиер лига во Ла Лига, реализирајќи ја долгогодишната амбиција да заигра за Реал Мадрид, до преминот на Роби Кин од Тотенхем во Ливерпул, ова се трансферите кои на почеток изгледаа како договори од соништата, а се покажаа вистински кошмар и за фудбалерите, и за клубовите за кои потпишаа.

реклама

Фудбал

Гоце Седлоски нов тренер на Шкупи

Read more

Пике и Фати во составот на Барселона за финалето на шпанскиот куп

Read more

Солскјер со нетрпение ги очекува натпреварите со Рома

Read more

Како би изгледал трејлер за Македонија на ЕУРО

Read more

Нови видеа

play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како да согорувате повеќе калории додека спиете?

Read more
play_arrow

Видеоиграта „F1 2021“ наскоро пристигнува на PlayStation, Xbox и PC

Read more
play_arrow

Како би изгледал трејлер за Македонија на ЕУРО

Read more
play_arrow

Што кога би можеле да ја сретнете помладата верзија на себе?

Read more
play_arrow

15-минутен боксерски кардио тренинг за топење калории

Read more
play_arrow

Погледнете го вториот трејлер за „Fast and Furious 9“

Read more
play_arrow

Вежби за истегнување кои може да ги правите секој ден

Read more
play_arrow

Мачката која „работи“ во продавница за автоделови

Read more
play_arrow

Зошто домашните миленици не смеат да јадат чоколадо?

Read more
play_arrow

Толпа Индијци празнуваа во Ганг и покрај пандемијата

Read more
play_arrow

Од терен до соблекувална – како славеше ПСЖ?

Read more