Секси и самоуверена: Најубавата Романка на сите времиња привлече внимание во Кан

Б.С.Б.
/ 26.05.2022 / 12:25

Романката Мадалина Генеа, позната по нејзината егозтична убавина, се појави синоќа во Кан, на премиерата на филмт Елвис и на сите им го одзеде здивот.

Облечена во бела креација комбинирана со бисери, дијамантски обетки и сребрени сандали таа усепа да го привлече вниманието на новинарите. Таа досега се има појавено во бројни кампањи, серии и музички спотови.

Живее и работи во Милано, има ќерка со Романецот Метју Стратано. На нејзината убавина не успеаја да одолеат Џералд Батлер, Мајкл Фасбендер, Леонардо Дикаприо. Медиумите ја споредуваат со Софија Лорен.

реклама

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more

Украинки продадоа разголени фотографии за 800.000 долари за помош на својот народ

Read more

Јаглехидрат што најдобро помага за топење на салото на стомакот

Read more

Со ракета погоден преполн шопинг-центар во градот Кременчук, има жртви

Read more

Стил

Како да ја заштитите косата во лето?

Read more

Instagram убавица: Никол Торн

Read more

Како да се ослободите од непријатните мириси во бањата?

Read more

Работи поради кои оставате впечаток на неуредна личност

Read more
 

Магазин

Дали ќе ја решите загатката што Илон Маск ја поставува на интервјуата за работа?

Читај повеќе

Топлотен удар: Што треба да знаете и како да се заштитите?

Читај повеќе

Кога не е добро време да ги миете забите?

Читај повеќе

Стогодишник од Шкотска сѐ уште работи и нема намера да се пензионира

Читај повеќе

Што да направите за салатата подолго да остане свежа?

Читај повеќе

Како без правосмукалка да исчистите скршено стакло?

Читај повеќе

Моден викенд Скопје со млади сили одбележа 25 сезони

Читај повеќе

Препораки како да се заштитите од високите температури

Читај повеќе

За блескави подови, во водата за чистење додајте кујнска сол

Читај повеќе