Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Актерката и пејачка Селена Гомес беше фотографирана на сетот на серијата „Only Murders in the Building“ на Hulu, додека снимаше во прекрасна венчаница од тантела без ракави, комплетирана со бел превез и соодветни ракавици.

Гомес, која ја игра Мејбел Мора во хит серијата, изгледаше дека френетично се движи по улиците на Њујорк со нејзините колеги Стив Мартин и Мартин Шорт.

Стив Мартин во вторникот на Twitter сподели фотографија на која позира со актерката. „Погодете што штотуку се случи!“, вели 77-годишниот актер во својата објава.

URL

Мартин, исто така, сподели слика од Гомес со Шорт и напиша: „Излегува дека и ова се случило“.

Исто така, Селена сподели фотографија од снимањето со нејзините 402 милиона следбеника на Instagram.

„Немам опис. Само вообичаен ден на работа“, порача Селена.

На фотографиите Селена седи на подот додека позира во венчаница. Ги држи рацете во воздух додека во едната има Coca-Cola, а интересно е што венчаницата ја комбинираше со бели Dr. Martens чизми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

За потсетување, Селена неодамна се најде среде драма на социјалните мрежи, а сѐ започна откако Кајли Џенер и Хејли Бибер наводно ја исмејувале Гомес поради нејзините веѓи кои случајно премногу ги подигнала.

реклама

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Скандалозно исфрлен фоторепортер од Ролан Гарос

Read more

Во заедничка акција на македонската и грчката полиција запленет 161 кг кокаин во Солун

Read more

Од понеделник во продажба билетите за Македонија - Украина

Read more

Филм & ТВ

Како се снимаше Lord of the Rings

Read more

Дени Мастерсон прогласен за виновен за силување

Read more

Која е Нур Алфала, со која Ал Пачино ќе има дете?

Read more

Сè што е погрешно со „Малата сирена“

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Како се снимаше Lord of the Rings

Читај повеќе

Дени Мастерсон прогласен за виновен за силување

Читај повеќе

Која е Нур Алфала, со која Ал Пачино ќе има дете?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Малата сирена“

Читај повеќе

Почина Драги Христов - Шпага

Читај повеќе

Ал Пачино ќе се придружи на клубот стари татковци

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за John Wick Chapter 4

Читај повеќе

Актери и актерки кои пораснале во сиромаштија, а денес се светски ѕвезди

Читај повеќе
  • play_arrow

Судот одлучи: Сцената од филмот „Romeo and Juliet“ не е детска порнографија

Читај повеќе