Северина „жари и пали“ на Малдиви, обожавателите ѝ порачаа: Изгледаш како да имаш 25 години

Северина неодамна престојуваше на Малдиви, каде уживаше во сонцето, морето и песочните плажи.

Хрватската пејачка ужива во луксузни патувања на егзотични дестинации, особено кога на нашите простори е зима. Затоа, оваа зима одлучила да го побара сонцето на Индискиот Океан.

Песочните плажи и тиркизното сино море се сè што ѝ е потребно за одличен одмор на хрватската пејачка. Атмосферата од Малдивите реши да ја сподели со своите следбеници на Instagram.

Таа сподели фотографија во костим за капење, покажувајќи ја својата совршена фигура и потврдувајќи дека годините за неа се само бројка. Иако влезе во шестата деценија од животот, таа ги шармира своите обожаватели со својата виткост и беспрекорно тело.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Severina (@severina)

Многу брзо ја опсипуваа со комплименти и ѝ кажаа колку младо изгледа.

„Оваа мајка изгледа како да има 25 години!“, „Времето застана за тебе“, „Совршено“, „Заслужен одмор на нашата дива, убава си“, „Убава си“, „Секогаш си многу убава“, „Убава“, „Најубава на светот“, се дел од коментарите на нејзините следбеници.

Тагови
реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Музика

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Read more

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Read more

Првпат по 35 години се продадоа повеќе грамофонски плочи од ЦД-а

Read more

Брано од Dubioza kolektiv демонстрира како звучат питите

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Читај повеќе

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Читај повеќе
  • filter

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Читај повеќе

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Читај повеќе

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе