Шакира демантира дека е во нова љубовна врска

Шакира ги демантираше информациите дека е во врска со инструкторот по сурфање Горка Езкурдиа.

„Од почит кон моите деца и тешкиот период низ кој минуваат, барам од медиумите да престанат да објавуваат шпекулации. Немам партнер и сакам целосно да се посветам на моите деца и нивната благосостојба“, изјави таа.

Потсетуваме, веста за нивната наводна врска американските медиуми ја објавија на почетокот на ноември, кога беа фотографирани на плажа.

Потсетуваме дека Шакира и Жерар Пике раскинаа во јуни оваа година. Тие неодамна постигнаа договор за старателството над синовите Милан (9) и Саша (7). Шакира наскоро ќе се пресели во Мајами и таму ќе ги одгледува нивните деца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shakira (@shakira)

Џерард веќе неколку месеци е во врска со студентката Клара Чиа Марти. Таа неодамна му даде поддршка на натпреварот против Алмерија, по што тој се прости од фудбалската кариера.

Тагови
реклама

Како Американците го „украдоа“ најнапредниот советски хеликоптер?

Read more

Што значи кога ви игра окото и дали може да биде сериозно предупредување?

Read more

Кои 19 Samsung телефони нема да го добијат ажурирањето на Android 14?

Read more

Што да јадете за здрав црн дроб?

Read more

Музика

Откриена причината за смртта на Масимо Савиќ

Read more

8 декември 1980 – убиен бил Џон Ленон

Read more

Шакира демантира дека е во нова љубовна врска

Read more

Hladno pivo со настап во МКЦ на 9 октомври

Read more
 

Видео

  • play_arrow

Фејл компилација со мајмуни

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација: Кога идиоти вежбаат

Читај повеќе
  • play_arrow

Само британски фејлови

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејлови кои не завршија добро

Читај повеќе
  • play_arrow

Снежна фејл-компилација (II дел)

Читај повеќе
  • play_arrow

Снежна фејл-компилација

Читај повеќе

Откриена причината за смртта на Масимо Савиќ

Читај повеќе
  • play_arrow

Најшокантните фејлови во 2022

Читај повеќе