Шакира непрепознатлива по раскинувањето со Пике

Колумбиската пејачка Шакира за првпат е видена во Барселона по разделбата со Жерар Пике.

Според фотографиите објавени на Twitter, таа изгледа прилично уморно и загрижено, а многумина не можат да ја препознаат славната пејачка.

Папараците ги направиле фотографиите во текот на возење. Не треба да се занемари фактот дека нејзиниот татко е неодамна хоспитализиран по пад, што е дополнителен удар за пејачката. И додека Шакира тагува, Пике е редовен гостин  на забави.

Шпанските медиуми пишуваат дека е виден во друштво на мистериозна русокоса на прослава во Стокхолм.

URL
Тагови
реклама

Србин уапсен во Грција, Хрватска го бара за воени злосторства

Read more

Хороскопски знаци на кои постојано им е потребно внимание

Read more

Дончиќ ги смени навиките и никогаш не изгледал подобро

Read more

Македонија или Див Запад: „Жолта минута“ на Арбер Адеми од ДУИ

Read more

Музика

Шакира непрепознатлива по раскинувањето со Пике

Read more

Бијонсе објави нова песна, не ги одушеви обожавателите

Read more

Шакира објави нова песна, обожавателите мислат дека е посветена на Пике

Read more

10 работи што не сте ги знаеле за Фреди Меркјури

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Наскоро на Netflix: Објавен трејлерот за шпанската хорор серија „The Girl in the Mirror“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за легендарниот Goodfellas

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Бред Пит откри кој филм зажалил што го направил

Читај повеќе
  • filter

Од играчка-плачка: 10-годишниот син на Бен Афлек му го „лупна“ луксузното Lamborghini

Читај повеќе

Шакира непрепознатлива по раскинувањето со Пике

Читај повеќе
  • play_arrow

Бред Пит најави крај на кариерата

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен нов трејлер за четвртата сезона на „Stranger Things“

Читај повеќе
  • play_arrow

Бил Козби виновен за сексуална злоупотреба на малолетничка

Читај повеќе