Шерон Стоун објави разголена фотографија: Несовршена на совршен ден

Легендарната актерка Шерон Стоун објави разголена фотографија на која ги покажа своите „несовршености“ на 64-годишна возраст.

Таа позираше облечена во долен дел од бикини и се покри со голема крпа. За разлика од многу ѕвезди кои редовно користат фотошоп, Стоун се одлучи за целосно природно издание.

„Благодарна што сум несовршена на совршен ден“, напиша таа.

Со овој потег Стоун уште еднаш докажа дека годините се само бројка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Неодамна таа ги сними серијата „The Flight Attendant“ во продукција на Sky Atlantic и филмот „Beauty“ на Netflix. Најавено е дека ќе се појави и во филмот „What About Love“. Датумот на објавување сè уште не е познат.

Минатиот месец таа откри дека доживеала девет спонтани абортуси.

„Ние жените немаме простор да зборуваме за оваа болна загуба. Тоа не е мала работа. Сепак, принудени сме да мислиме дека тоа е нешто со кое треба сами да се справиме и дека тоа е некаков неуспех“, рече Стоун, која има посвоено три сина: Квин Кели, Лерд Вон и Роан Џозеф.

Тагови
реклама

Летување во Југославија: Сиромашни, ама среќни

Read more

Колапс на системот ширум светот: Погодени банки, медиуми и компании, приземјени авиони

Read more

Фармацевт објасни кои лекови никогаш не треба да се земаат заедно

Read more

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Филм & ТВ

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Read more

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Read more

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Read more

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледаше Бренда во првата епизода од „Беверли Хилс“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Читај повеќе
  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе