Стил

Шест модели на панталони кои ќе ги обожавате оваа есен

14. октомври 2019 - 15:05 | М.С.

Заборавете на фармерките: oваа есен, панталоните се парче кое мора да го имате во орманот. 

Погледнете кои модели ќе бидат во тренд.

Карирани

Карираниот принт е популарен секоја есен, а оваа година ќе го носите на панталони.

Тренерки со линии

Овој модел се носи веќе некое време, а и оваа есен ќе биде во мода.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Casual Sunday

A post shared by Monikh Dale (@monikh) on

Сомот

Сомотот повторно се враќа во мода , а освен тоа најпопуларни за оваа сезона ќе бидат сомотните панталони во впечатливи, есенски бои.

Кожни панталони

Кожните панталони се уште едно парче кое се враќа во мода скоро секоја есен.

„Карго“ панталони

Овие панталони се најпрактичниот модел за оваа сезона. Со многубројните џебови кои го красат овој модел, не мора да носите чанта.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shoes so nice, I post em thrice

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

Панталони со широки ногавици

Вашите омилени панталони повторно се во мода.

Коментирај