Што ако „Game of Thrones“ беше индиска сапуница?

Сигурно живеете во пештера ако досега не сте слушнале за серијата „Game of Thrones“. Милиони фанови ширум светот шпекулираат како ќе заврши епската сага, но серијата исто така е предмет и на многу досетливи шеги и пародии.

Комичарката Лили Синг, Канаѓанка со индиско потекло, е позната по нејзините комични видеа на YouTube, а пред премиерата на осмата и последна сезона на „Game of Thrones“, реши да ѝ даде малку „индиски вкус“ на популарната серија и да ја замисли како индиска сапунска серија.

реклама

Забава

Само малку да те погалам

Read more

Татковците се неверојатни

Read more

Работа од дома, нова смешна компилација

Read more

Да се повозам малку, фејл компилација

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more