Што ќе се случи во човечкото тело ако хибернира 100 години?

Дали е можно човекот да спие 100 години? Која технологија би била потребна? Што би се случило со човечкото тело за време на стогодишна хибернација? И што би можело да ги чека тие луѓе во далечната иднина?

реклама

Чек дис аут

Ирец учи хрватски за да се разбере со песот

Read more

Несреќен уличен крадец: Ограбил жена па налетал на ММА борач

Read more

Кајгана fun with flags: Епизода 7 - зошто се бојкотира виолетовата боја?

Read more

Што ќе се случи во човечкото тело ако хибернира 100 години?

Read more

Нови видеа

play_arrow

15 неверојатни животински фосили најдени досега

Read more
play_arrow

10 најголеми скандали на „Американски идол“

Read more
play_arrow

Што ќе се случи во човечкото тело ако хибернира 100 години?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Актери и актерки кои одлично владеат акценти и дијалекти

Read more
play_arrow

The Circle: Најапсурдната идеја на Дубаи досега

Read more
play_arrow

Што се случува со стадионите по Светското?

Read more
play_arrow

Стопете 500 калории со 30 минути вежбање во домашни услови

Read more
play_arrow

Прв трејлер за романтичната комедија „Your Place Or Mine“ со Рис Витерспун и Ештон Кучер

Read more
play_arrow

Фејлови кои не завршија добро

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Glass Onion: A Knives Out Mystery“

Read more
play_arrow

Како се рангираат менаџерите во Премиер лига како играчи?

Read more