Што мисли Илон Маск за судењето меѓу Амбер Херд и Џони Деп?

Милијардерот Илон Маск за  првпат јавно го коментираше најпопуларното судење во светот – меѓу неговата поранешна девојка Амбер Херд и актерот Џони Деп, пишува Marca.

Своето мислење го сподели на Twitter.

„Се надевам дека и двајцата можат да продолжат понатаму. Во нивните најдобри изданија, и двајцата се неверојатни луѓе“, напиша кратко Маск.

Инаку, не е познато кога Маск ја започнал врската со Амбер, но претходно Деп го обвини милијардерот дека во неговиот дом имал тројка со Амбер и Кара Делевињ, додека Амбер се уште била мажена.

Херд и Мас се запознаа на снимањето на филмот Мапе во 2013 година, но тврдеа дека се само пријатели додека и двајцата не се разведоа во 2016, односно 2017 година. По една година повторно беа заедно, но ни тогаш не им успеа. Илон дури и се расплака во интервју за Rolling Stone.

„Тукушто раскинав со девојката, бев многу вљубен и сега сум многу повреден. Таа раскина со мене. Бев депресивен и морав да се трудам да не изгледам така“, откри Маск.

Потоа се појавија тврдења дека Амбер го искористувала, живеела на негова сметка и дека била насилна со него. Се појавија и нејзини пораки во кои признава дека никогаш не го сакала Маск, туку со него си го „пополнувала времето и си ја ублажувала тагата“.

реклама

Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram, обожавателите се загрижени

Read more

Анален секс за почетници: 13 прашања кои секогаш сте сакале да ги поставите

Read more

Колапс на доларот: Многумина го предвидуваат, но никако да се случи

Read more

Картаполов без кочници: Кажете што се случува на фронтот, Русите не се глупави

Read more

Живот

Видови храна кои при замрзнување го губат хранливиот квалитет

Read more

Пари, нов стан, запросување - три хороскопски знаци со најмногу среќа во октомври

Read more

Маките кои денешните тинејџери тешко можат да ги сфатат

Read more

Интроверт или екстроверт – начинот на кој се изразувате ве разоткрива

Read more
 

Магазин

Осаменоста може да ве убие, тврдат научници

Читај повеќе
  • play_arrow

Китови-убијци снимени во лов на голема бела ајкула

Читај повеќе

Зошто треба почесто да јадете сладок компир?

Читај повеќе
  • play_arrow

15 најопасни спортски арени во светот

Читај повеќе

Видови храна кои при замрзнување го губат хранливиот квалитет

Читај повеќе

Каков тренинг да изберете во зависност од возраста?

Читај повеќе
  • play_arrow

Тату артисти открија кој подобро поднесува болка - мажите или жените

Читај повеќе

Реагирајте навреме: Шест симптоми на рак на дојка кои не треба да ги игнорирате

Читај повеќе
  • play_arrow

Идеја за ручек: Пржено бело месо со компири

Читај повеќе