Сите добри моменти во „Iron Man“ (2008)

Првиот филм од суперхеројскиот универзум на Marvel од кој започна сѐ – „Iron Man“, излезе во 2008 година. Оттогаш милиони фанови ширум светот живеат и дишат со нивните омилени ликови од овој филмски универзум.

Мислевме дека ќе ни бидат потребни неколку часа за да ги издвоиме сите добри моменти во оригиналниот „Iron Man“. За среќа, YouTube каналот CinemaWins веќе го направи тоа наместо нас и тоа во само 18 минути.

реклама

Филм & ТВ

Се снима српска верзија на серијата „Two and a Half Men“

Read more

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Read more

„La Casa de Papel“ добива петта и шеста сезона

Read more

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Уметноста на изведувањето пенал

Read more
play_arrow

Патки во фамилијарна прошетка по Вардар

Read more
play_arrow

Неделен план со вежби за слабеење за мајки

Read more
play_arrow

Анимација од идната историска мисија на НАСА и SpaceX

Read more
play_arrow

Вирален хит: Борба меѓу два алигатора во Јужна Каролина

Read more
play_arrow

Како да ја користите апликацијата Zynn?

Read more
play_arrow

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Read more
play_arrow

Брз киш со готово лиснато тесто

Read more
play_arrow

Бегство од Дубаи: Каде се исчезнатите принцези?

Read more
play_arrow

Тренинг за мажи: 9 вежби за цврст и подигнат задник

Read more
play_arrow

Како изгледа процесот на создавање вакцина за COVID-19?

Read more
play_arrow

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more