Скопјанка овозможила возрасни да имаат секс со малолетнички и да ги снимаат

Околу 6 часот вчера Скопје приведена е Г.Р. од Скопје поради основи на сомнение дека на територија на Скопје овозможувала на возрасни лица да имаат сексуални односи со две малолетнички од Скопје.

При тоа, истите и ги снимале.

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

реклама

Зошто не треба да јадеме после 20 часот?

Read more

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more

Што предвидува најстариот и најточен хороскоп за втората половина од 2024 година?

Read more

Хороскопски знаци на кои сè ќе им оди од рака од 20 февруари

Read more

Хроника

Македонка избодена до смрт пред очите на малолетниот син во Германија, сопругот е главниот осомничен

Read more

Запален автомобилот на јавната обвинителка Марјана Илиеска од Прилеп

Read more

Тешко повреден скопјанец, го искасало кучето на соседот

Read more

Украдена бистата на Васил Главинов во Центар

Read more
 

Вести

„Или Северна или никогаш Северна, ако си маж, биди маж до крај“ – Ковачевски до опозицијата

Читај повеќе

Почна постапката за собирање потписи за листи на кандидат за Претседател на државата

Читај повеќе

Што содржи деталниот план на Нетанјаху за иднината на Газа?

Читај повеќе

Пендаровски е сериозен кандидат, но процедурата во СДСМ уште не е завршена, рече Ковачевски

Читај повеќе

Трамп: Само јас можам да спречам трета светска војна

Читај повеќе

Активистката Мерсиха Смајловиќ е кандидат за претседател на Македонија

Читај повеќе

На Ковачевски не му е незгодно што побарал апанажа од 2.500 евра месечно

Читај повеќе

Институт за војна: Русите подготвуваат хибридна војна против Молдавија

Читај повеќе

Столтенберг: Алијансата е подготвена да направи повеќе за Украина да победи

Читај повеќе