Живот

Скопје Сити Мол преплавен од згодни девојки во бикини

22. јуни 2018 - 16:29 |

Раскошни костими и згодни девојки се појавија во Скопје Сити Мол, со што накратко наликуваше на некој кров на зграда во Рио де Женеиро.

Тие денес се дел од модното шоу кое дел од настанот Summer Late Night Shopping, а чија главна карактеристика се големите попусти и до -70%.

Скопје Сити Мол од утрово е под “опсада“ на шопингхоличари кои ги ловат парчињата на попуст.

*Промотивен текст

Коментирај