Со нож во грбот излезе да испуши цигара на -10°C

Русија е одговорна за повеќе од половина од сите вирални видеа на интернет, а во најновиот „хит“ еден руски пациент по име Владимир им ја покажа на сите неговата „машкост“, откако не можеше да издржи без цигара, па реши да излезе од болницата во која се наоѓаше поради тоа што имаше забиено нож во неговиот грб.

Владимир се здобил со повреди во тепачка во локален бар, каде додека бил пијан некој го прободел со нож. Тој им кажа на докторите дека има некоја работа, а потоа излезе надвор на температура од -10°C, додека ножот му беше забиен во грбот. И сето тоа за што? За да испуши цигара, се разбира.

Докторите од болницата во Казан потврдија дека Владимир се оперирал и сега е во безбедна состојба.

реклама

Чек дис аут

Едноставен трик со кој ќе се заштитите од комарци

Read more

13-годишно девојче зборува 20 јазици

Read more

Индиски бизнисмен со златна маска од 4.000 долари се штити од COVID-19

Read more

Огнена топка експлодира над Токио со сила од 165 тони експлозив

Read more

Нови видеа

play_arrow

13-годишно девојче зборува 20 јазици

Read more
play_arrow

Dior уште еднаш покажа зошто е модна куќа без конкуренција

Read more
play_arrow

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Read more
play_arrow

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Read more
play_arrow

Црвената Месечина им го разубави 4 Јули на Американците

Read more
play_arrow

Златните момчиња: Ова е тимот кој секој би сакал да го менаџира

Read more
play_arrow

10 финти поради кои се навлекуваме на видеоигри

Read more
play_arrow

Зошто мажите почнуваат да се дебелеат после 30-тата година?

Read more
play_arrow

Што треба да јадете пред и по вежбање?

Read more
play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more