Согорете многу калории за кратко време: Правете ги овие вежби секој ден

Б.С.Б.
/ 28.06.2022 / 11:15

Ако сакате да согорите многу калории за кратко време, подгответе се за овој жесток тренинг со Памела Рајф.

Акцентот не е поставен на конкретните вежби, туку на жестокиот ритам од првата до последната минута на тренингот. Нема пауза во текот на овој 10-минутен тренинг, па обидете се да го издржите до крај.

Ако не успеете, без грижа. Вежбајте секој ден и брзо ќе ги видите резултатите.

реклама

Фит

5 најдобри вежби за да ги набилдате мускулите на рацете

Read more

Најчестите грешки што ги правиме кога вежбаме

Read more

Дали мора да се истегнете пред тренинг?

Read more

Најдобри зеленчуци за слабеење кои може да се комбинираат со многу јадења

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 10 авионски несреќи на сите времиња

Read more
play_arrow

Зошто никој не гледа фудбал во Саудиска Арабија?

Read more
play_arrow

Холанѓаните Cloudsurfers приредија добра забава во МКЦ

Read more
play_arrow

Новиот трејлер за Mortal Kombat 1 открива кога пристигнува Omni-Man

Read more
play_arrow

Папагалски муабет

Read more
play_arrow

Која е приказната зад секоја клупска маскота во Премиер лигата?

Read more
play_arrow

Топ 10 најдобри научно-фантастични серии кои треба да се гледаат

Read more
play_arrow
Откриена мистеријата за најладното место во вселената

Откриена мистеријата за најладното место во вселената

Read more
play_arrow

20 катастрофи снимени на камера

Read more
play_arrow
Поглед во подводниот свет на Будимпешта

Поглед во подводниот свет на Будимпешта

Read more
play_arrow

Најшокантните тајни што Бритни Спирс ги откри во нејзината книга

Read more
play_arrow

Реакциите на брутални убијци кога добиваат смртна казна

Read more