„A Star is Born“ доби искрен трејлер

Слободно можеме да кажеме дека „A Star is Born“ беше најпопуларниот филм кој минатата година се појави во светските киносали, а истиот привлече најголемо внимание на овогодинешните Оскари. Бидејќи му дојде редот, од денеска и тој има Искрен трејлер.

Екипата на YouTube каналот Screen Junkies постојано ни нуди нова содржина, а овојпат „на тапет“ се најде филмот на Бредли Купер и Лејди Гага, „A Star is Born“.

реклама

Филм & ТВ

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Домашен тренинг: Кардио вежби за ефективно слабеење

Read more
play_arrow

Пингвини во посета на музеј

Read more
play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more
play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Read more
play_arrow

Раперот Свормз удри во автобус и го уништи неговото Ferrari

Read more
play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more
play_arrow

Погледнете како да направите прекрасна градина на покривот на вашата зграда

Read more
play_arrow

Работа од дома, фејл компилација

Read more
play_arrow

Италијанското знаме го разубави миланското небо

Read more
play_arrow

Корона-робот дезинфицира по индиските улици

Read more