Стела ќе го уништи секој снешко што ќе ѝ се најде на патот

Многумина не сакаат снег, но немаат проблем со снешковци. Зошто и би имале, кој не ги сака снешковците? Одговорот на ова прашање го има кучето Стела, таа ќе го уништи секој снешко што ќе ѝ се најде на патот.

Во урнебесните снимки објавени на YouTube гледаме дека Стела го уништува секој снешко на кој ќе наиде, без око да ѝ трепне.

Во неколку ситуации се гледа дека таа најверојатно ги гледа снешковците како закана кон себе и семејството, па целосно ги уништува.

Remote video URL
Remote video URL
Remote video URL
Тагови
реклама

Ова е можеби најлошиот начин да му соопштите на партнерот дека сте бремена

Read more

Најмали меѓу комшиите: Како стоиме на мапата за големина на пениси во Европа?

Read more

Најперверзните жени се родени во овој хороскопски знак

Read more

Делчевец пронајде лек за корона

Read more

Чек дис аут

Ја побара за жена на висина од над 4.000 метри

Read more

Како би можело да изгледа животот по 1000 години?

Read more

Најмали меѓу комшиите: Како стоиме на мапата за големина на пениси во Европа?

Read more

Милијардерот Маезава бара друштво за патување на Месечината

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Делчевец пронајде лек за корона

Читај повеќе

Зошто почесто треба да јадете зелка?

Читај повеќе
  • play_arrow

Стресот е тивок убиец - како да го победите?

Читај повеќе

Најдобриот рецепт за вкусно и сочно трилече

Читај повеќе

Во која земја живеат најмногу милијардери?

Читај повеќе

Три навики на здравите луѓе

Читај повеќе
  • play_arrow

Ја побара за жена на висина од над 4.000 метри

Читај повеќе
  • play_arrow

Интензивен HIIT тренинг за слабеење со Памела Рајф

Читај повеќе
  • play_arrow

Како би можело да изгледа животот по 1000 години?

Читај повеќе