Алексис Санчес

Алексис Санчес е во Милано, договорена е позајмица во Интер

Алексис Санчес е во Милано, договорена е позајмица во Интер

Чилеанецот и натаму ќе зема вртоглава плата од Манчестер Јунајтед, Интер ќе покрива дел, а ќе биде на едногодишна позајмица без право на откуп.
Read more
Јуриш на Интер, тргна по Алексис Санчес и Артуро Видал

Јуриш на Интер, тргна по Алексис Санчес и Артуро Видал

Тимот од Милано веќе е во завршни преговори за позајмица на двајцата Чилеанци, а конечен расплет се очекува во наредните 24 часа.
Read more
реклама

Во карантин македонски државјани кои дошле од Авганистан, дел од нив позитивни на COVID-19

Read more

Порнографски видеа и фотографии со девојки и жени од Гевгелија препраќани на социјалните мрежи

Read more

Автомобил удри и тешко повреди петгодишно дете

Read more

Српски туристи избркани од грчкиот остров Евија

Read more