Alien

play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

„Alien: Romulus“ ја враќа феноменално успешната франшиза „Alien“ назад во своите корени: додека ги истражуваат длабоките краеви на напуштената вселенска станица, група млади вселенски колонизатори се соочуваат со најстрашната форма на живо
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more