Андреа Ранокија

play_arrow

Како Ибра: Голот на сезоната во Италија го постигна дефанзивец резерва

Интер синоќа се намачи со Емполи, но тука беше одбранбениот играч Андреа Ранокија кој во стил на Златан Ибрахимовиќ со акробација постигна ретко виден гол.
Read more
реклама

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more

Шест љубовни парови создадени еден за друг

Read more

Како да ја оживеете намалената желба за секс?

Read more

25 јуни 1876, Индијанците ја поразиле американската војска кај Литл Бигхорн

Read more