Антонио Ридигер

Ридигер бонусите од Мундијалот ги донира за операции на деца во Сиера Леоне

Фудбалерот на Реал Мадрид, Антонио Ридигер, ги започна подготовките во пресрет на настапот на Светското првенство во Катар, а во меѓувреме реши да направи уште еден хуманитарен чин.
Read more

Ридигер за Мундијалот во Катар: Парите и моќта играат многу важна улога во фудбалот

Германскиот фудбалски репрезентативец Антонио Ридигер е скептичен околу организацијата на Светското првенство во Катар.
Read more
реклама

Пет застрашувачки пророштва на Баба Ванѓа за 2023 година

Read more

Приватните превозници во петок ќе го блокираат Скопје со 200 автобуси

Read more

Дали беше паметно да оживееме древни вируси од сибирскиот вечен мраз?

Read more

Како киселата зелка го чува имунитетот?

Read more