Антонио Ридигер

play_arrow

Ридигер и Филкруг се фатиле за гуша, соиграчите спречиле физичка пресметка

Антонио Ридигер и Никлас Филкруг за малку ќе се степале на синоќешниот тренинг на германската репрезентација во пресрет на Европското првенство.
Read more

Ридигер бонусите од Мундијалот ги донира за операции на деца во Сиера Леоне

Фудбалерот на Реал Мадрид, Антонио Ридигер, ги започна подготовките во пресрет на настапот на Светското првенство во Катар, а во меѓувреме реши да направи уште еден хуманитарен чин.
Read more

Ридигер за Мундијалот во Катар: Парите и моќта играат многу важна улога во фудбалот

Германскиот фудбалски репрезентативец Антонио Ридигер е скептичен околу организацијата на Светското првенство во Катар.
Read more
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more