Автомобил на годината

filter

Одредени финалистите на Националниот избор за Автомобил на годината во Македонија

Read more
play_arrow

Познати финалистите за наградите Светски автомобил на годината

Многумина се прашуваат дали и годинава победникот ќе биде електричен автомобил.
Read more

Објавени седумте финалисти за Автомобил на годината

Меѓународното жири одбра седум финалисти во изборот за најдобар автомобил на годината.
Read more

Кој е вашиот фаворит за Автомобил на годината?

Познат е списокот на финалисти во изборот „Европски автомобил за 2021“ (Car of the Year).
Read more
реклама

Шест знаци дека ви недостасува витамин Б12

Read more

Зошто луѓето го мразат Новак Ѓоковиќ?

Read more

Рани симптоми на срцев удар што се појавуваат неколку месеци порано

Read more

Зошто Белгија воведува зелено трепкачко светло на возилата?

Read more