бакнеж

Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Американската филмска легенда Џејн Фонда во синоќешното гостување преку видеоврска во „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот и во кариерата.
Read more
play_arrow

Топ 10 најнеочекувани филмски бакнежи

Романтиката може да дојде неочекувана, а токмо тоа често се случува и на филмовите.
Read more

Кој би помислил: Еве што значи бакнежот во чело

Бакнежот во чело претставува многу поинтимен знак отколку што многумина мислат. Кога некој ќе ве бакне во чело, знајте дека имате посебно место во неговото срце.
Read more
реклама

Ги забележавте ли синоќа светлечките објекти на небото?

Read more

Четири хороскопски знаци на кои мај им носи среќа во љубовта

Read more

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more

Нема начин да се спречи удар од голем астероид

Read more