Бен Афлек

play_arrow

Наместо за Оскар, Бен Афлек доби номинација за Златна малина

Актерот и режисер Бен Афлек е номиниран за Златна малина и луѓето воопшто не се одушевени од тоа.
Read more

Џеј Ло за врската со Бен Афлек: Тој е сѐ што отсекогаш посакував

Џенифер Лопез е ѕвезда на најновото издание на магазинот People, а во интервјуто фокусирано на нејзиниот нов филм, зборуваше за врската со Бен Афлек и рече дека „никогаш не била подобра“, но и дека актерот е „сѐ што некогаш посакувала“.
Read more

Бен Афлек за улогата на Бетмен: Тоа беше моето најлошо искуство

Холивудскиот актер Бен Афлек ќе ја репризира улогата на Бетмен во претстојниот филм „The Flash“, а во интервју за Los Angeles Time актерот се осврна на улогата која за првпат ја сними во филмот „Justice League“.<
Read more

Бен Афлек: Да останав со Џенифер ќе бев алкохоличар

Бен Афлек го коментираше пропаднатиот брак со актерката Џенифер Гарнер. Тој изјави дека нивниот брак не функционирал, а ако останал со неа најверојатно ќе имал проблеми со алкохолот.
Read more
play_arrow
filter

Џенифер Лопез и Бен Афлек го „запалија“ црвениот тепих во Венеција

Џенифер Лопез и Бен Афлек во јули на Instagram објавија дека се повторно во врска, меѓутоа, вчерашното присуство на Венецискиот филмски фестивал беше нивно прво официјално појавување како двојка на црвениот тепих.
Read more
play_arrow

„The Last Duel“ трејлер: Историска драма со Мет Дејмон и Бен Афлек

Објавен е првиот трејлер за „The Last Duel“, нова историска драма во режија на Ридли Скот. Главните улоги ги толкуваат Мет Дејмон, Адам Драјвер, Бен Афлек и други.
Read more

Џенифер Лопез и Бен Афлек повторно во врска

Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more