Блејк Лајвли

Трејлерот за новиот филм со Блејк Лајвли е прегледан повеќе од 222 милиони пати

Првиот официјален трејлер за филмот It Ends With Us, со Блејк Лајвли во главната улога, стана еден од најгледаните трејлери изминатава година, пренесува Deadline.
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Read more