Бредли Купер

play_arrow

Бредли Купер откри зошто забранувал столчиња на снимање: Отсекогаш сум ги мразел

Во едно од последните интервјуа, Бредли Купер откри како ја забранил употребата на столчиња на снимање филм.
Read more
play_arrow

Бредли Купер правеше и продаваше сендвичи среде Њујорк

Холивудскиот актер Бредли Купер ги изненади своите обожаватели откако беше виден како работи во центарот на Њујорк како продава сендвичи.
Read more
play_arrow

Бредли Купер со задоволство повторно би глумел во франшизата The Hangover

Бредли Купер откри дека би сакал повторно да глуми во франшизата што го прослави пред повеќе од десет години.
Read more

Бредли Купер откри каде ги поминува празниците и со тоа ги изненади сите

Бредли Купер во својот нов филм „Maestro“ го глумеше познатиот американски композитор, пијанист и диригент Ленард Бернстин и откри како со години се подготвувал за улогата.
Read more

Бредли Купер: Минував низ тежок период, многу пиев и се дрогирав

Холивудскиот актер Бредли Купер проговори за проблемите со зависноста со кои се борел на почетокот од кариерата.
Read more
play_arrow

Бредли Купер го отелотвори легендарниот композитор Леонард Бернстајн

Netfilix го објави првиот тизер за претстојниот филм Maestro за легендарниот американски композитор Леонард Бернстајн, со Бредли Купер во главната улога.
Read more
реклама

Топ 5 најдолговечни животни - некои живеат и илјадници години

Read more

Зошто никогаш не треба да користите мобилен телефон додека сте во тоалет?

Read more

Колку често мажите и жените помислуваат на секс?

Read more

Како би изгледала Европа ако светското море се подигне за 100 метри?

Read more