Бруклин Бекам

Бруклин повторно готви: Затка од шише е тајната состојка

Синот на Дејвид Бекам повторно стана цел на онлајн исмевање поради сомнителните кулинарски способности, но се чини дека и покрај тоа не се откажува од оваа професија.
Read more
play_arrow

Нов готвачки гаф на Бруклин Бекам - ги расипа лазањите

Синот на Дејвид Бекам објави ново видео во својата кулинарска серија, овој пат подготви вегански лазањи и повторно разочара со своите вештини во кујната.
Read more
play_arrow

Синот на Бекам исмеван за кулинарските вештини

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам сѐ уште се обидува да го пронајде својот пат кога е во прашање професијата со која сака да се занимава во животот, а во моментов во таа насока се обидува да ја насочи својата страст за готвење.
Read more
filter

Бруклин Бекам и Никола Пец се венчаа на Флорида

Најстариот син на Дејвид Бекам и неговата девојка Никола Пелц се венчаа синоќа на Флорида, а Daily Mail објави ексклузивни фотографии.
Read more
реклама

Олово, кадмиум и арсен се пронајдени во домат и крставица на македонскиот пазар

Read more

Протече нов нацрт договор од СЗО:„Светот мора да се подготви за нова уште посмртоносна пандемија“

Read more

Трагична несреќа кај Штип со три загинати лица

Read more

Цели семејства од Македонија одат на сезонска работа во Хрватска

Read more