Џенифер Анистон

filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Џенифер Анистон се појави на црвениот тепих само два месеца откако беше фотографирана надвор од клиниката за пластична хирургија со пријателката Сандра Булок.
Read more

Анистон изненади со изгледот на насловна: Како толку се подмлади?

Омилената холивудска актерка Џенифер Анистон изненади со своето појавување на новата насловна страница на магазинот People, која беше објавена по повод нивната 50-годишнина.
Read more
play_arrow

Џенифер Анистон се обидува да ја врати во тренд Рејчел фризурата

Џенифер Анистон на неодамнешното доделување на наградите Златен глобус ја оживеа фризурата добро позната на фановите на серијата „Friends“.
Read more

Анистон за смртта на Пери: Тоа утро буквално се допишувавме

Џенифер Анистон проговори за Метју Пери во своето прво интервју по смртта на нејзиниот колега од серијата „Friends“, што особено ја погоди.
Read more
play_arrow

Анистон ја откри тајната на својот изглед - секојдневно следи неколку правила

Актерката Џенифер Анистон неодамна им откри на медиумите кои работи ги прави секојдневно за да остане во форма.
Read more
filter

Анистон за насловна позираше во бикини покриена само со сако

Џенифер Анистон е една од ѕвездите на насловната страница на магазинот CR Fashion Book, за која позираше во различни изданија, а едното што се издвои беше она во бикини над кое носеше само сако.
Read more
play_arrow
filter

Џенифер Анистон буквално блескаше на премиерата, а Сендлер дојде по дуксер

Адам Сендлер и Џенифер Анистон се одлични колеги и пријатели, но се чини не го делат ставот за тоа што значи соодветен моден избор за на премиера.
Read more

Џенифер Анистон: Има цела генерација луѓе за кои Friends е навредлива содржина

Џенифер Анистон неодамна се отвори за тоа како комедијата се променила во децениите откако се емитуваше популарната серија Friends во која таа играше еден од главните ликови.
Read more

Адам Сендлер ја задева Џенифер Анистон поради нејзиниот „ужасен вкус за мажи“

Џенифер Анистон откри дека нејзиниот колега Адам Сендлер не го одобрува нејзиниот романтичен живот.
Read more

Џенифер Анистон по озборувањата за бременост: Направив сè за да родам дете

Славната американска актерка Џенифер Анистон проговори за мајчинството и суровите озборувања за наводна бременост.
Read more

Метју Пери откри дека бил вљубен во Џенифер Анистон

Актерот Метју Пери, во неговите мемоари „Friends, Lovers and Big Terrible Thing“, откри досега непознати детали од неговиот живот, како и дека бил вљубен во колешката Џенифер Анистон.
Read more
play_arrow
filter

Џенифер Анистон наполни 53 години: Колку (не) се промени славната актерка низ годините?

Џенифер Анистон вчера го прослави својот 53 роденден, а фотографиите од почетокот на кариерата покажуваат колку нејзината омилена актерка (не) се променила со текот на времето.
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more