Џенифер Лопез

Џеј Ло во најновата реклама потсети со што располага

Џенифер Лопез повторно позираше во атрактивно издание за кампањата на нејзиниот бренд за нега на кожа JLO Beauty и доби бројни комплименти од обожавателите.
Read more

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Џенифер Лопез позираше гола во новата кампања за модниот бренд Revolve. Сними реклама за нова линија чевли, а телото ѝ беше покриено со долгата коса.
Read more

Бен Афлек се расплака на медениот месец во Париз

Бен Афлек се расплака на роденденската вечера по повод 53-от роденден на Џенифер Лопез, а тоа го забележаа и папараците.
Read more
play_arrow

Џенифер Лопез го „запали“ интернетот со ново видео

Најбараната поп-пејачка на денешницата, Џенифер Лопез, објави видео на Instagram и ја заскокотка фантазијата на многу нејзини следбеници.
Read more

Џеј Ло за животот пред да биде славна: Чистев салон за 10 долари

Џенифер Лопез се најде на насловната страница на магазинот Rolling Stone, а во интервјуто проговори за подемите и па
Read more

Џеј Ло ја има најсексапилната насловна страница досега

Славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е главна ѕвезда на новата насловна страница на магазинот Rolling Stone за март.
Read more

Џеј Ло за врската со Бен Афлек: Тој е сѐ што отсекогаш посакував

Џенифер Лопез е ѕвезда на најновото издание на магазинот People, а во интервјуто фокусирано на нејзиниот нов филм, зборуваше за врската со Бен Афлек и рече дека „никогаш не била подобра“, но и дека актерот е „сѐ што некогаш посакувала“.
Read more
play_arrow
filter

ЏејЛо е ѕвезда на нова модна колекција, најави и нов албум

Џенифер Лопез на својот Instagram профил објави неколку фотографии во кои ја најави соработката со брендот Coach, кои ја прикажуваат во некои од парчињата облека од новата колекција.
Read more
play_arrow
filter

Џенифер Лопез и Бен Афлек го „запалија“ црвениот тепих во Венеција

Џенифер Лопез и Бен Афлек во јули на Instagram објавија дека се повторно во врска, меѓутоа, вчерашното присуство на Венецискиот филмски фестивал беше нивно прво официјално појавување како двојка на црвениот тепих.
Read more
play_arrow

Како е можно да изгледаш толку добро?

Џенифер Лопез е во Доминиканската Република каде го снима новиот филм „Shotgun Wedding“, а според тоа што го објавува на социјалните мрежи, таа притоа и добро се забавува.
Read more

Како се прават 3 милиони лајкови за 12 часа? Прашајте ја Џеј Ло

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го „запали“ Instagram.
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Read more