Џереми Фримпонг

Еден од клучните играчи го напушта Баер Леверкузен

Шампионот на Германија успеа да го задржи тренерот Шаби Алонсо, вундеркиндот Флориан Вирц, но по сѐ изгледа ќе остане без еден од клучените играчи.
Read more