диета

Пет „совети“ за диети и слабеење во кои не треба да верувате

Речиси е невозможно да отворите списание, да листате на Instagram, па дури и да разговарате со пријателите, а да не налетате на најразлични совети за храна и диети, без разлика дали сте ги побарале или не.
Read more
реклама

Иран заплени два грчки танкери како одговор на американската акција

Read more

Најпознатата руска манекенка во провокативно издание прошета во Кан

Read more

Порошенко ставен на „црната листа“, се обиде да ја напушти Украина

Read more

Три начини како може да се заразите со мајмунски сипаници

Read more