Dodge Challenger

filter

Dodge Challenger Black Ghost е потсетник на 70-тите

Во пресрет на најавената електрификација, Dodge за 300 клиенти подготви еден од последните Challengers кој ќе биде придвижуван од громогласен HEMI V8 мотор.
Read more
реклама

Авион ја промаши пистата кај Монпелје и заврши во езеро

Read more

Потенцијално сценарио: Како би изгледал нуклеарниот напад на Путин во Украина?

Read more

Надал плачеше за Федерер, на крајот и Ѓоковиќ се расплака

Read more

Прво сценарио: Русите фрлаат нуклеарка, Американците одговараат и толку  - кое е второто?

Read more