Домагој Вида

play_arrow

Коментатор го навреди Вида: Толку е грд што не смее да игра кога гледаат деца

Сирд де Вос, познатиот холандски телевизиски коментатор, пред почетокот на натпреварот Бешикташ - Ајакс (1:2) во Лигата на шампионите неверојатно го навреди Домагој Вида.
Read more
реклама

Не простуваат лесно: Хороскопски знаци кои најдолго се лутат

Read more

Клуни одбил 35 милиони долари за еднодневно снимање реклама

Read more

Знаци што покажуваат дека старата љубов уште ве нема преболено

Read more

Првата студија покажа: Омикрон успешно го избегнува имунитетот стекнат по природен пат

Read more