Емили Ратајковски

play_arrow

Eмили Рајтаковски е бремена: Детето само ќе каже кој пол е

Манекенката и актерка за Vogue потврди дека е бремена и зборуваше за своите ставови за мајчинството.
Read more
реклама

Програмер има уште две шанси да ја погоди лозинката за сметка со 240 милиони долари

Read more

Спасовски: Секогаш ќе се најде некој мангуп за да се пофали на социјалните мрежи и да покаже дека е интересен

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

Јокиќ непопустлив кон Шекил: Јас сум Србин и ти го знаеш тоа!

Read more