Ерлинг Халанд

Барса нема пари, но има план - не се откажува од Хoланд

Барселона ќе направи сѐ следното лето да го доведе Ерлинг Хoланд, иако не може да се натпреварува со најсилните европски клубови за неговиот потпис, пишува Mundo Deportivo во денешното издание.
Read more

Кого ќе го продаде Челси за да го донесе Холанд?

Челси е еден од клубовите кои се најсериозно ги поврзуваат со норвешкиот напаѓач Ерлинг Холанд, но за неговото евентуално пристигнување, мора да бидат ослободени и местото, и средствата.
Read more
реклама

Русија го враќа ударот: Ќе носи војска на Куба и во Латинска Америка

Read more

Најпривлечната фудбалерка во светот ја потврди врската со Даглас Луис

Read more

Пукање во Украина: Војник со „калашников“ уби 5 чувари во воена фабрика

Read more

Најочигледниот знак дека ви треба повеќе витамин Д

Read more