euro7

BMW и Volkswagen објаснија зошто се против стандардот Euro7

Сметаат дека трансферот на нова технологија е неостварлив за толку краток временски период, под пристојни комерцијални услови.
Read more

Европа го стега обрачот: Низ градовите ќе се вози само на струја?

Мерките се многу радикални, па системот би можел да го запре возилото откако ќе го предупреди возачот дека влегува во зоната на нулта емисии со недоволно наполнета батерија.
Read more
реклама

Вучиќ: Вечерва ставив крај на кариерата

Read more

Како да се ослободите од мравките во домот?

Read more

Трите најздрави намирници во светот, научно докажано

Read more

Викенд хороскоп од 24 до 26 мај: Лавот е полн со емпатија, Вагата конечно се опушта

Read more