Фенербахче

Фенербахче е заинтересиран за Лев

Read more

Фенербахче преку СМС пораки собира пари за платата на Озил

Претседателот на Фенербахче, Али Коч, ги замоли навивачите да помогнат во финансирање на платата на Месут Озил преку СМС кампања.
Read more

Озил потпиша за Фенербахче, ќе заработува 5 пати помалку

За да го комплетира трансферот во турскиот клуб, Месут Озил се согласи на драстично намалување на неговата плата.
Read more

Озил: Сакам да играм за Фенербахче или во МЛС

Офанзивниот играч од средниот ред е на излезна врата од Арсенал, а прашањето е дали ќе си замине сега или на лето.
Read more
play_arrow

Фенербахче е заинтересиран за Тијаго Силва

Дефанзивецот на ПСЖ, Тијаго Силва може да ја продолжи кариерата во Турција.
Read more
реклама

Гејтс: Се ближи крајот на пандемијата

Read more

Најдобрите љубовни комбинации во хороскопот

Read more

Убавица на денот: Ноам Алон

Read more

Каков секс сакаат жените?

Read more