Фрида Асен

Instagram убавица: Фрида Асен

Фрида Асен е познат норвешки модел, дел од модното шоу на Victoria's Secret во 2017 и во 2018 година. На Instagram ја следат над 837.000 обожаватели.
Read more
реклама

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Read more

Бил Гејтс: Можеби нѐ чека уште посмртоносен вирус, треба да се подготвиме

Read more

Како да забележите дека некој маж е вљубен во вас?

Read more

Зошто ме извади? - Рангник откри што му рекол нервозниот Роналдо

Read more