Galaxy Z Fold3

Каков телефон користи Бил Гејтс?

Основачот на Microsoft првпат откри кој телефон го користи и многумина се изненадени што не е iPhone, ни Microsoft Surface Duo.
Read more
реклама

Грците бесни на бојата на новите кошаркари: Ова не е наша репрезентација

Read more

Короната има нов симптом - заразените не се ни свесни дека е од вирусот

Read more

Ален Исламовиќ не се вика Ален, си го сменил името за подобра кариера

Read more

Роналдо додаде причини за заминување од Јунајтед

Read more