гром

play_arrow

Бувче за прв пат слуша гром

Мало бувче за прв пат во својот живот се соочува со звук од гром. Неговата реакција е фатена на камера.
Read more
play_arrow

Камера сними гром како удира во голман

Шокантно видео доаѓа од Русија каде млад голман бил погоден од гром за време на тренинг.
Read more
реклама

Полната Месечина почнува денес: Што ќе му донесе на секој хороскопски знак?

Read more

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more

Три генерации дизајнери споделија: Како се калеше македонската мода?

Read more

Хороскопски знаци кои најчесто ги изневеруваат своите партнери

Read more