He-Man

Химен доаѓа на големото платно

Николас Галицин, ѕвездата на хит филмот на Amazon, The Idea of ​​You, ќе го портретира принцот Адам, попознат како He-Man, во филмската адаптација на франшизата на Mattel, Masters of the Universe, потврди Variety
Read more
реклама

Кои пијалаци го замастуваат црниот дроб?

Read more

20-годишниот Томас Метју Крукс е атентаторот на Трамп, Тајната служба го застрела

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Грција почна жестоко да казнува за прекршување правила на плажите

Read more