honor

filter

Honor го претстави Magic V - смартфон на преклоп

Honor денеска официјално го претстави својот прв смартфон на преклоп.
Read more

Откриени спецификациите на Honor Magic V

Honor на 10 јануари ќе го претстави својот нов смартфон на преклоп.
Read more

Познато кога ќе пристигне новиот Honor 60

Тизерите објавени на 22 ноември го најавија пристигнувањето на смартфонот Honor 60, a сега е познато кога ќе биде претставен официјално.
Read more
filter

Смартфонот Honor 50 пристигна во Европа, позната и цената

Смартфонот Honor 50 се појави на глобалниот пазар, па така стигна и во Европа.
Read more
filter

Претставен смартфонот Honor X20 5G

Honor со серијата Magic 3 го претстави и моделот X20 5G.
Read more

Honor во август ќе го претстави смартфонот Magic 3

Read more
filter

Honor го претстави смартфонот V40 5G

Honor го претстави својот прв смартфон откако ја напушти компанијата Huawei.
Read more
filter

Honor ќе го претстави новиот смартфон Play 4 Pro

Honor утре ќе го претстави смартфонот Play 4 кој ќе има една необична спецификација.
Read more
реклама

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Read more

Бил Гејтс: Можеби нѐ чека уште посмртоносен вирус, треба да се подготвиме

Read more

Како да забележите дека некој маж е вљубен во вас?

Read more

Зошто ме извади? - Рангник откри што му рекол нервозниот Роналдо

Read more